MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) G 350 CDI (463.346) - Díly vstřikovače / tryska od 7/2011 do 8/2015, 2987 ccm, 155 kW, 211 hp, OM 642.886, uzavřený terénní vůz
| TECDOC-číslo motoru | 28072 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 6 |
| Tloušťka/síla [mm] | 2 mm |
| Materiál | měď |
| Vnější průměr [mm] | 14,35 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 7,35 mm |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 6 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 1,5 mm |
| Délka [mm] | 15 mm |
| Šířka [mm] | 8 mm |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 6 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 1,8 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 7,3 mm |
| Vnější průměr [mm] | 15 mm |
| Volitelné | Ano |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 6 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 1,8 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 7,3 mm |
| Vnější průměr [mm] | 15 mm |
Dostupnost