MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Krabice (B901, B902) 211 CDI (901.661, 901.662, 902.661, 902.662) - Díly vstřikovače / tryska od 4/2000 do 5/2006, 2148 ccm, 80 kW, 109 hp, OM 611.981, Krabice
| TECDOC-číslo motoru | 17729 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 4 |
| Tloušťka/síla [mm] | 1,5 mm |
| Materiál | měď |
| Vnější průměr [mm] | 15 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 7,1 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17729 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 4 |
| Tloušťka/síla [mm] | 2 mm |
| Materiál | měď |
| Vnější průměr [mm] | 14,35 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 7,35 mm |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 4 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 1,5 mm |
| Délka [mm] | 15 mm |
| Šířka [mm] | 8 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 1,76 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,007 kg |
| Vnější průměr [mm] | 15 mm |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 4 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 1,8 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 7,3 mm |
| Vnější průměr [mm] | 15 mm |
| Volitelné | Ano |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 4 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 1,8 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 7,3 mm |
| Vnější průměr [mm] | 15 mm |
Dostupnost