SKODA FABIA I (6Y2) 1.4 - Díly vstřikovače / tryska od 8/2000 do 8/2002, 1397 ccm, 44 kW, 60 hp, AZE, AZF, Šikmá zadní část
| Tloušťka/síla [mm] | 3,5 mm |
|---|---|
| druh provozu | manuální |
| Tvar | O-kroužek |
| vnitřní průměr [mm] | 7,50 mm |
| Množství | 8 |
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| Výška [mm] | 3 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,001 kg |
| Materiál | FKM (fluorokarbonový kaučuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 30 mm |
Dostupnost