BMW 3 (E90) 320 si - Díly vstřikovače / tryska od 9/2005 do 8/2006, 1997 ccm, 127 kW, 173 hp, N45 B20 A, limuzína
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 3,1 mm |
| druh provozu | manuální |
| Tvar | O-kroužek |
| vnitřní průměr [mm] | 8,50 mm |
| Množství | 10 |
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 3,5 mm |
|---|---|
| druh provozu | manuální |
| Tvar | O-kroužek |
| vnitřní průměr [mm] | 7,50 mm |
| Množství | 8 |
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost