SSANGYONG MUSSO (FJ) 2.3 TDiC pohon na 4 kola - Díly vstřikovače / tryska od 5/1997 do 10/2003, 2299 ccm, 74 kW, 101 hp, OM661LA, uzavřený terénní vůz
| Požadovaný počet kusů | 2 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 2,62 mm |
| Materiál | ocel |
| vnitřní průměr [mm] | 7,6 mm |
| Vnější průměr [mm] | 20,1 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 2,7 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 7,7 mm |
| Vnější průměr [mm] | 20,1 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 2,7 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 7,7 mm |
| Vnější průměr [mm] | 20,1 mm |
| Volitelné | Ano |
Dostupnost