SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 2.0 TDI - Díly vstřikovače / tryska od 11/2012 do 2/2017, 1968 ccm, 105 kW, 143 hp, CKFB, CRVC, Šikmá zadní část
| Tloušťka/síla [mm] | 1,5 mm |
|---|---|
| Materiál | měď |
| Příprava paliva | Common Rail |
| vnitřní průměr [mm] | 7,7 mm |
| Vnější průměr [mm] | 13 mm |
| pro číslo výrobku | 391230136 |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 1,5 mm |
| Materiál | měď |
| Příprava paliva | Common Rail |
| vnitřní průměr [mm] | 7,7 mm |
| Vnější průměr [mm] | 13 mm |
| pro číslo výrobku | 83.1746 |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Požadovaný počet kusů | 4 |
|---|---|
| pro OE číslo | WHT000884 |
| Tloušťka/síla [mm] | 1,5 mm |
| Délka [mm] | 19 mm |
| Šířka [mm] | 16 mm |
Dostupnost