PEUGEOT 206 SW (2E/K) 2.0 HDi - Plynový pedál od 7/2002 do 2/2007, 1997 ccm, 66 kW, 90 hp, RHY (DW10TD), kombi
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 1920,AK |
| montovaná strana | Motorový prostor |
| Hmotnost [kg] | 0,27 kg |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez E-Gas (el.plyn.pedál) |
Dostupnost
| montovaná strana | Motorový prostor |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez E-Gas (el.plyn.pedál) |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,3 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1601 Q2 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1601Q2 |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1920AK |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/2004 |
|---|---|
| pro organizační číslo do | 9932 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňující výrobek/info 2 | Povrchová vrstva pedálu - pryžová |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2005 |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Doplňující výrobek/info 2 | Povrchová vrstva pedálu - pryžová |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2004 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/2005 |
| pro organizační číslo od | 9933 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňující výrobek/info 2 | Povrchová vrstva pedálu - pryžová |
Dostupnost
| montovaná strana | Motorový prostor |
|---|---|
| Omezení výrobce | VDO SIEMENS |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s držákem |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1920AK |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1601Q2 |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1601 Q2 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1920AK |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1920AK |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1601 Q2 |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1601 Q3 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1601 Q2 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1920AK |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1601Q3 |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost