VW MULTIVAN T6 (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TSI - Vstřikovací čerpadlo/vysokotlaké čerpadlo od 4/2015 do 7/2019, 1984 ccm, 110 kW, 150 hp, CJKB, autobus
| TECDOC-číslo motoru | 26535 |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| doplňkový potřebný díl (výrobek-číslo) | 2503058 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26535 |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 26 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,049 kg |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 26 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,049 kg |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 26 mm |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 26 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,049 kg |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 26 mm |
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| doplňkový potřebný díl (výrobek-číslo) | 133058 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 1,21 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 4 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| pro číslo výrobku | 2250141 |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 2250144 |
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|---|
| verze | OE |
Dostupnost
| Průměr v mm | 26 mm |
|---|
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,049 kg |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 26 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26535 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,105 kg |
| Příprava paliva | přímé vstřikování |
Dostupnost