VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 3.6 V6 FSI - Vstřikovací čerpadlo/vysokotlaké čerpadlo od 10/2005 do 5/2010, 3597 ccm, 206 kW, 280 hp, BHK, BHL, SUV
| TECDOC-číslo motoru | 18998 |
|---|---|
| Vnější závit [mm] | M14 x 1.5, M12 x 1.5 mm |
| druh provozu | mechanický |
| Počet koncovek | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18998 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 7L6*** |
| Vnější závit [mm] | M14 x 1.5, M12 x 1.5 mm |
| druh provozu | mechanický |
| Počet koncovek | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 7L6*** |
|---|---|
| pro OE číslo | 03H127025 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 7LA*** |
|---|---|
| pro OE číslo | 03H127025C |
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| doplňkový potřebný díl (výrobek-číslo) | 03H127307A |
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| doplňkový potřebný díl (výrobek-číslo) | 03H127307A |
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| doplňkový potřebný díl (výrobek-číslo) | 03H127307A |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 7LA*** |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| doplňkový potřebný díl (výrobek-číslo) | 03H127307A |
Dostupnost