MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 220 T CDI (202.193) - Vstřikovací čerpadlo/vysokotlaké čerpadlo od 9/1997 do 3/2001, 2151 ccm, 92 kW, 125 hp, OM 611.960, kombi
| Konstrukční rok do | 02/2001 |
|---|---|
| Příprava paliva | Common Rail |
| Typ paliva | Nafta |
| Výměnný díl | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/2001 |
|---|---|
| Příprava paliva | Common Rail |
| Typ paliva | Nafta |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/2001 |
|---|---|
| Příprava paliva | Common Rail |
| Typ paliva | Nafta |
Dostupnost
| Příprava paliva | Common Rail |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
| Generální prohlídka | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/2001 |
|---|---|
| Omezení výrobce | für Rapsölbetrieb |
| Příprava paliva | Common Rail |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| Generální prohlídka | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 12/1997 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 02/2001 |
| Omezení výrobce | BOSCH |
| Typ paliva | Nafta |
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| Rok výroby od | 12/1997 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 02/2001 |
| Omezení výrobce | BOSCH |
| Typ paliva | Nafta |
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/2001 |
|---|---|
| Příprava paliva | Common Rail |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 3,50 kg |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Příprava paliva | Common Rail |
| Výměnný díl | Ano |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| Generální prohlídka | Ano |
| určeno pro typ vozidla | Osobní automobily |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 3,60 kg |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Příprava paliva | Common Rail |
| Výměnný díl | Ano |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| Generální prohlídka | Ano |
| určeno pro typ vozidla | Osobní automobily |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 3,60 kg |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Výměnný díl | Ano |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| Generální prohlídka | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 12/1997 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 02/2001 |
| Omezení výrobce | BOSCH |
| Typ paliva | Nafta |
| Výměnný díl | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/2001 |
|---|---|
| Příprava paliva | Common Rail |
| Omezení výrobce | BOSCH |
| Typ paliva | Nafta |
| Výměnný díl | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 12/1997 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 02/2001 |
| Omezení výrobce | BOSCH |
| Typ paliva | Nafta |
| Výměnný díl | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Výměnný díl | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Výměnný díl | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | A6110700901 |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Výměnný díl | Ano |
Dostupnost