AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 30 TDI - Vedení-/rozdělování/přidělování paliva od 7/2018 do 10/2020, 1598 ccm, 85 kW, 115 hp, DGTE, limuzína
| Barva | černá |
|---|---|
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 3 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 3 mm |
Dostupnost
| Příprava paliva | Common Rail |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | uzpůsobeno pro Bionaftu |
Dostupnost
| montovaná strana | Vstřikovací tryska |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 330 mm |
| Typ paliva | Nafta |
| Materiál | Plast |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Přední/zpětný chod | Zpětné vedení |
| Počet koncovek | 4 |
| Vstřikovací systém | Společné tlakové potrubí |
| Zásobování palivem | pro vozidla se systémem zpětného toku paliva |
Dostupnost
| Příprava paliva | Common Rail |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s přípojkou |
Dostupnost
| Příprava paliva | Common Rail |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | uzpůsobeno pro Bionaftu |
Dostupnost
| pro OE číslo | 04L 130 235 N |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Příprava paliva | Common Rail |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsnicími kroužky |
| Doplňující výrobek/info 2 | uzpůsobeno pro Bionaftu |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,077 kg |
|---|---|
| Příprava paliva | Common Rail |
| Doplňující výrobek/info 2 | uzpůsobeno pro Bionaftu |
Dostupnost
| pro OE číslo | 04L130235T |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
Dostupnost
| pro OE číslo | 04L130235J |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
Dostupnost
| pro OE číslo | 04L130235G |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
Dostupnost
| montovaná strana | Vstřikovací tryska |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Materiál | Plast |
| Přední/zpětný chod | Zpětné vedení |
| Počet koncovek | 4 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ochrannou hadicí |
| Zásobování palivem | pro vozidla se systémem zpětného toku paliva |
Dostupnost
| pro OE číslo | 04L130235T |
|---|---|
| Příprava paliva | Common Rail |
| Doplňující výrobek/info 2 | uzpůsobeno pro Bionaftu |
Dostupnost
| pro OE číslo | 04L130235B |
|---|---|
| Příprava paliva | Common Rail |
| Doplňující výrobek/info 2 | uzpůsobeno pro Bionaftu |
Dostupnost
| pro OE číslo | 04L 130 235 N |
|---|---|
| Příprava paliva | Common Rail |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsnicími kroužky |
| Doplňující výrobek/info 2 | uzpůsobeno pro Bionaftu |
Dostupnost