RENAULT MEGANE III kupé (DZ0/1_) 1.5 dCi (DZ09, DZ0D, DZ1F, DZ1G, DZ14, DZ29) - Vedení-/rozdělování/přidělování paliva od 2/2009 do 8/2015, 1461 ccm, 81 kW, 110 hp, K9K 636, K9K 656, K9K 836, K9K 837, K9K 846, kupé
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 83.6074A2 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 32894 |
|---|---|
| pro OE číslo | 175210651R |
| pro OE číslo | A2C53367836 |
| Příprava paliva | Common Rail |
| Doplňující výrobek/info 2 | s částmi konektoru |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Příprava paliva | Common Rail |
| pro číslo výrobku | 83.1893A2 |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 83.6074A2 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8200934107 |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 98085 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 166711735R |
|---|---|
| Příprava paliva | Common Rail |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26246 |
|---|---|
| pro OE číslo | A2C27000234 |
| Příprava paliva | Common Rail |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8200520596 |
|---|---|
| pro OE číslo | R9144Z010B |
| pro OE číslo | R9144Z010E |
| pro OE číslo | R9144Z070A |
| pro OE číslo | R9144Z070B |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,32 kg |
| Barva | černá |
| druh provozu | manuální |
| Materiál | Guma |
| Materiál | Plast |
| Příprava paliva | Common Rail |
| Příprava paliva | vstřikovací čerpadlo rozdělovače |
| Klíčové písmeno | KD13 |
| pro číslo výrobku | 8200520596 |
| pro číslo výrobku | 83.1704 |
| pro číslo výrobku | 83.1704A2 |
| váha [g] | 49 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | uzpůsobeno pro Bionaftu |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 4 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 4 mm |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost