RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (FP0D, JP0D) - Vedení-/rozdělování/přidělování paliva od 9/2004, 1461 ccm, 60 kW, 82 hp, K9K 750, Šikmá zadní část
| pro OE číslo | R9144Z220A |
|---|---|
| Příprava paliva | Common Rail |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8200520596 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Příprava paliva | vstřikovací čerpadlo rozdělovače |
| Klíčové písmeno | KD13 |
| pro číslo výrobku | 83.1704 |
| pro číslo výrobku | 83.1704A2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | uzpůsobeno pro Bionaftu |
Dostupnost
| převodovka typ | JR5 |
|---|---|
| pro OE číslo | 8201003967 |
| pro OE číslo | R9144Z220A |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| druh provozu | manuální |
| Příprava paliva | Common Rail |
| Doplňující výrobek/info 2 | uzpůsobeno pro Bionaftu |
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| Příprava paliva | vstřikovací čerpadlo rozdělovače |
|---|---|
| Klíčové písmeno | KD13 |
| Doplňující výrobek/info 2 | uzpůsobeno pro Bionaftu |
Dostupnost
| Číslo motoru od | 100712 |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Příprava paliva | Common Rail |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Příprava paliva | Common Rail |
| pro číslo výrobku | 83.1893A2 |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 83.6074A2 |
Dostupnost
| pro OE číslo | R9144Z010B |
|---|---|
| pro OE číslo | R9144Z010E |
| pro OE číslo | R9144Z070A |
| pro OE číslo | R9144Z070B |
| Příprava paliva | Common Rail |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Příprava paliva | Common Rail |
| pro číslo výrobku | 83.1893A2 |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 83.6074A2 |
Dostupnost