VW GOLF III (1H1) 1.6 - Regulátor volnoběhu od 9/1992 do 8/1997, 1598 ccm, 55 kW, 75 hp, ABU, AEA, AEE, Šikmá zadní část
| Rok výroby od | 10/1994 |
|---|---|
| Kód motoru | AEA |
| Napětí [V] | 12 V |
| Hmotnost [kg] | 0,193 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,22 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| druh provozu | elektrický |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
Dostupnost
| druh provozu | elektrický |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Alternativní sada opravy | 556065 |
Dostupnost
| druh provozu | elektrický |
|---|---|
| Množství | 1 |
| Počet koncovek | 6 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4981 |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/1993 |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| specifikace | Actuator/Valve |
| specifikace | Auxillary Air Valve |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,22 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1920 3R |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
Dostupnost