OPEL MOVANO A Krabice (X70) 2.8 DTI (FD) - Měřič množství/hmotnosti vzduchu od 1/1999 do 10/2001, 2799 ccm, 84 kW, 114 hp, S9W 700, S9W 702, Krabice
| Kód motoru | S9W.7.02 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Délka [mm] | 182 mm |
| Šířka [mm] | 165 mm |
| Výška [mm] | 125 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,32 kg |
| typ karosérie | s krytem |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovaným senzorem teploty vzduchu |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Kód motoru | S9W.7.02 |
|---|---|
| Napětí [V] | 14 V |
| Délka [mm] | 125 mm |
| Šířka [mm] | 94 mm |
| Výška [mm] | 121 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,28 kg |
| Typ snímače | senzor se žhaveným drátkem |
| typ karosérie | s krytem |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovaným senzorem teploty vzduchu |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost