AUDI A4 B5 Avant (8D5) RS4 quattro - Měřič množství/hmotnosti vzduchu od 5/2000 do 9/2001, 2671 ccm, 280 kW, 380 hp, ASJ, AZR, kombi
| Omezení výrobce | VAG |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 250 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Steckhülsengehäuse |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s řízením |
| od rozsahu teploty [°C] | -25 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | +140 °C |
| Příčný řez kabelu [mm2] | 0,75 mm2 |
| Materiál izolace vedení | Silikon |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BMW |
|---|---|
| Omezení výrobce | VAG |
| Omezení výrobce | Volvo |
| Délka kabelu [mm] | 250 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Steckhülsengehäuse |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s řízením |
| od rozsahu teploty [°C] | -25 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | +140 °C |
| Příčný řez kabelu [mm2] | 1 mm2 |
| Materiál izolace vedení | Silikon |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| typ karosérie | s krytem |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| barva krytu | černá |
| Provedení zásuvky | Male |
| doporučené rozšíření opravy | Vzduchový filtr |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,32 kg |
|---|---|
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| doporučené rozšíření opravy | Vzduchový filtr |
Dostupnost
| doporučené rozšíření opravy | Vzduchový filtr |
|---|
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,39 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| doporučené rozšíření opravy | Vzduchový filtr |
|---|
Dostupnost
| Výměnný díl | Ano |
|---|---|
| doporučené rozšíření opravy | Vzduchový filtr |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16417 |
|---|---|
| Rok výroby od | 11/2000 |
| Konstrukční rok do | 10/2000 |
| Omezení výrobce | Bosch |
| Délka [mm] | 182 mm |
| Šířka [mm] | 165 mm |
| Výška [mm] | 125 mm |
| typ karosérie | s krytem |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovaným senzorem teploty vzduchu |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
|---|---|
| Vpusť [mm] | 92 mm |
| Odtok [mm] | 92 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 077133471KX |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez potrubí |
| Doplňující výrobek/info 2 | lze montovat pouze s originálním uchycením |
Dostupnost
| pro OE číslo | 059906461A |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez potrubí |
| Doplňující výrobek/info 2 | lze montovat pouze s originálním uchycením |
Dostupnost
| typ karosérie | s krytem |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez potrubí |
| Doplňující výrobek/info 2 | lze montovat pouze s originálním uchycením |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez potrubí |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | lze montovat pouze s originálním uchycením |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez potrubí |
| Doplňující výrobek/info 2 | lze montovat pouze s originálním uchycením |
Dostupnost