AUDI 90 B3 (893, 894, 8A2) 2.0 - Měřič množství/hmotnosti vzduchu od 7/1988 do 9/1991, 1994 ccm, 85 kW, 115 hp, PS, limuzína
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
|---|---|
| Omezení výrobce | BMW |
| Omezení výrobce | VAG |
| Omezení výrobce | Volvo |
| Délka kabelu [mm] | 250 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Steckhülsengehäuse |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s řízením |
| od rozsahu teploty [°C] | -25 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | +140 °C |
| Příčný řez kabelu [mm2] | 1 mm2 |
| Materiál izolace vedení | Silikon |
Dostupnost
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla bez katalyzátoru |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez palubního počítače |
Dostupnost
| Druh katalyzátoru | s řízeným katalyzátorem (třícestný) |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez palubního počítače |
Dostupnost