FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.4 16V - Měřič množství/hmotnosti vzduchu od 11/2001 do 6/2008, 1388 ccm, 59 kW, 80 hp, FXJA, FXJB, Šikmá zadní část
| Omezení výrobce | Ford |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 175 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Steckhülsengehäuse |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s řízením |
| od rozsahu teploty [°C] | -40 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | +125 °C |
| Příčný řez kabelu [mm2] | 0,5 mm2 |
| Materiál izolace vedení | Silikon |
Dostupnost
| druh provozu | elektrický |
|---|
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,32 kg |
| druh provozu | elektrický |
| typ karosérie | s krytem |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| typ karosérie | s krytem |
|---|---|
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Vpusť [mm] | 70 mm |
| Odtok [mm] | 75 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1030844 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Materiál | Plast |
| typ karosérie | s krytem |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 38.753A2 |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17305 |
|---|---|
| typ karosérie | s krytem |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17305 |
|---|---|
| typ karosérie | s krytem |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 38.753A2 |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 250 mm |
|---|---|
| Počet vedení | 6 |
| verze | mit Stoßverbinder |
| Příčný řez vodiče [mm2] | 0,5 mm2 |
Dostupnost
| typ karosérie | s krytem |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost