BMW 7 (E65, E66, E67) 735 i, Li - Měřič množství/hmotnosti vzduchu od 11/2001 do 2/2005, 3600 ccm, 200 kW, 272 hp, N62 B36 A, limuzína
| doporučené rozšíření opravy | Vzduchový filtr |
|---|
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2003 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| typ karosérie | s krytem |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| barva krytu | černá |
| Provedení zásuvky | Male |
| doporučené rozšíření opravy | Vzduchový filtr |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2003 |
|---|---|
| doporučené rozšíření opravy | Vzduchový filtr |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2003 |
|---|---|
| doporučené rozšíření opravy | Vzduchový filtr |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BMW |
|---|---|
| Omezení výrobce | Citroen |
| Omezení výrobce | Ford |
| Omezení výrobce | Mercedes-Benz |
| Omezení výrobce | Peugeot |
| Omezení výrobce | VAG |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Steckhülsengehäuse |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | s řízením |
| Šíře zásuvky [mm] | 2,8 mm |
| od rozsahu teploty [°C] | -40 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | +125 °C |
| Materiál izolace vedení | Silikon |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 30330 |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/2003 |
| pro OE číslo | 13627501554 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Hmotnost [kg] | 0,36 kg |
| typ karosérie | s krytem |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| doporučené rozšíření opravy | Vzduchový filtr |
|---|
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2003 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2003 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2003 |
|---|---|
| Omezení výrobce | Bosch |
| Délka [mm] | 182 mm |
| Šířka [mm] | 165 mm |
| Výška [mm] | 125 mm |
| typ karosérie | s krytem |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovaným senzorem teploty vzduchu |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2003 |
|---|---|
| Omezení výrobce | Bosch |
| Délka [mm] | 182 mm |
| Šířka [mm] | 165 mm |
| Výška [mm] | 125 mm |
| typ karosérie | s krytem |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
|---|---|
| doporučené rozšíření opravy | Vzduchový filtr |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2003 |
|---|---|
| doporučené rozšíření opravy | Vzduchový filtr |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2003 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,244 kg |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| doporučené rozšíření opravy | Vzduchový filtr |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
|---|---|
| Vpusť [mm] | 92 mm |
| Odtok [mm] | 92 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 13627566988 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 13627501554 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2003 |
|---|
Dostupnost