HYUNDAI TERRACAN (HP) 3.5 i V6 4WD - Měřič množství/hmotnosti vzduchu od 12/2001 do 12/2006, 3497 ccm, 147 kW, 200 hp, G6CU, SUV
| TECDOC-číslo motoru | 18359 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Délka [mm] | 102 mm |
| druh provozu | elektrický |
| typ karosérie | bez krytu |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| typ karosérie | s krytem |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| barva krytu | černá |
| Provedení zásuvky | Male |
| doporučené rozšíření opravy | Vzduchový filtr |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| typ karosérie | s krytem |
|---|---|
| Počet koncovek | 5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18359 |
|---|---|
| typ karosérie | s krytem |
| Délka [mm] | 100 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 86 mm |
| Vnější průměr [mm] | 84 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18359 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,27 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| doporučené rozšíření opravy | Vzduchový filtr |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18359 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,169 kg |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| doporučené rozšíření opravy | Vzduchový filtr |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Materiál | PBT (Polybutylenterephthalat) |
| Volitelné | Ano |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Vpusť [mm] | 60 mm |
| Odtok [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18359 |
|---|---|
| typ karosérie | s krytem |
| Volitelné | Ano |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Alternativní sada opravy | 558137 |
| Vpusť [mm] | 70 mm |
| Odtok [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
|---|---|
| Vpusť [mm] | 86 mm |
| Odtok [mm] | 84 mm |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| typ karosérie | s krytem |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,380 kg |
|---|---|
| typ karosérie | s krytem |
| Počet koncovek | 5 |
| Typ odporu | senzor s horkou vzduchovou vrstvou |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18359 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18359 |
|---|---|
| typ karosérie | s krytem |
| Délka [mm] | 100 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 86 mm |
| Vnější průměr [mm] | 84 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18359 |
|---|---|
| typ karosérie | s krytem |
| Délka [mm] | 100 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 86 mm |
| Vnější průměr [mm] | 84 mm |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,28 kg |
| druh provozu | elektrický |
| typ karosérie | s krytem |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost