SUZUKI SWIFT III (MZ, EZ) 1.3 DDiS (RS413D) - Měřič množství/hmotnosti vzduchu od 8/2005 do 12/2011, 1248 ccm, 55 kW, 75 hp, D13A, Z 13 DTJ, Šikmá zadní část
| Způsob montáže | Hrdlo potrubí |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| Rok výroby od | 02/2008 |
|---|---|
| doporučené rozšíření opravy | Vzduchový filtr |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,28 kg |
| druh provozu | elektrický |
| typ karosérie | s krytem |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,27 kg |
| druh provozu | elektrický |
| typ karosérie | s krytem |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2008 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 01/2011 |
| Kód motoru | D13A |
| Napětí [V] | 12 V |
| Délka [mm] | 108 mm |
| Šířka [mm] | 125 mm |
| Výška [mm] | 108 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,24 kg |
| Typ snímače | senzor s horkou vzduchovou vrstvou |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovaným senzorem teploty vzduchu |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 21665 |
|---|---|
| Rok výroby od | 04/2008 |
| Omezení výrobce | Bosch |
| Délka [mm] | 108 mm |
| Šířka [mm] | 125 mm |
| Výška [mm] | 108 mm |
| typ karosérie | s krytem |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovaným senzorem teploty vzduchu |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| typ karosérie | s krytem |
|---|---|
| Počet koncovek | 5 |
Dostupnost
| typ karosérie | s krytem |
|---|---|
| Počet koncovek | 5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 21665 |
|---|---|
| typ karosérie | s krytem |
| Délka [mm] | 96 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 60 mm |
| Vnější průměr [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2008 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 01/2011 |
| Kód motoru | D13A |
| Hmotnost [kg] | 0,25586 kg |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| doporučené rozšíření opravy | Vzduchový filtr |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 00500000 |
|---|---|
| Délka [mm] | 96 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,196 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Vpusť [mm] | 70 mm |
| Odtok [mm] | 70 mm |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| doporučené rozšíření opravy | Vzduchový filtr |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
|---|---|
| Vpusť [mm] | 60 mm |
| Odtok [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 00500000 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1380084E50 |
| pro číslo výrobku | 86156 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 00500000 |
|---|---|
| pro OE číslo | 0281002619 |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 00500000 |
|---|---|
| pro OE číslo | 46824377 |
Dostupnost