MINI MINI CLUBMAN (R55) John Cooper Works - Měřič množství/hmotnosti vzduchu od 11/2007 do 6/2014, 1598 ccm, 155 kW, 211 hp, N14 B16 C, N18 B16 C, kombi
| typ karosérie | s krytem |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 27825 |
|---|---|
| Rok výroby od | 07/2012 |
| typ karosérie | s krytem |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| typ karosérie | s krytem |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| Délka [mm] | 51 mm |
| Šířka [mm] | 41 mm |
| Výška [mm] | 81 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Typ snímače | senzor se žhaveným drátkem |
| typ karosérie | bez krytu |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost