MITSUBISHI MIRAGE / SPACE STAR VI Šikmá zadní část (A0_A) 1.2 (A03A) - Měřič množství/hmotnosti vzduchu od 10/2012, 1193 ccm, 59 kW, 80 hp, 3A92, Šikmá zadní část
| Rok výroby od | 03/2019 |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez sací trubky |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| doporučené rozšíření opravy | Vzduchový filtr |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2015 |
|---|---|
| Napětí [V] | 14 V |
| Délka [mm] | 45 mm |
| Šířka [mm] | 62 mm |
| Výška [mm] | 81 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Typ snímače | senzor se žhaveným drátkem |
| typ karosérie | bez krytu |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovaným senzorem teploty vzduchu |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost