BMW X5 (E70) xDrive 30 d - Měřič množství/hmotnosti vzduchu od 10/2008 do 7/2013, 2993 ccm, 155 kW, 211 hp, M57 D30 (306D3), N57 D30 A, SUV
| Kód motoru | M57D306D3 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Způsob montáže | Hrdlo potrubí |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 27267 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24613 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 27267 |
|---|---|
| Množství | 1 |
| Napětí [V] | 12 V |
| typ karosérie | s krytem |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| barva krytu | černá |
| Provedení zásuvky | Male |
| doporučené rozšíření opravy | Vzduchový filtr |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| typ karosérie | bez krytu |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| barva krytu | černá/stříbrná |
| Provedení zásuvky | Male |
| doporučené rozšíření opravy | Vzduchový filtr |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24613 |
|---|---|
| pro OE číslo | 13 62 7 804 150 |
| Hmotnost [kg] | 0,038 kg |
| typ karosérie | bez krytu |
| Počet koncovek | 5 |
| Typ odporu | senzor s horkou vzduchovou vrstvou |
Dostupnost
| Způsob montáže | sešroubovaný |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 27267 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Kód motoru | M57D306D3 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Délka [mm] | 182 mm |
| Šířka [mm] | 165 mm |
| Výška [mm] | 125 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,32 kg |
| typ karosérie | s krytem |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| Kód motoru | M57D306D3 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| typ karosérie | bez krytu |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2010 |
|---|---|
| Alternativní sada opravy | 2324215 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 27267 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| typ karosérie | s krytem |
| Počet koncovek | 4 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24613 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,038 kg |
| typ karosérie | bez krytu |
| Počet koncovek | 5 |
| Typ odporu | senzor s horkou vzduchovou vrstvou |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2010 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 06/2013 |
| Kód motoru | N57D30A |
| Hmotnost [kg] | 0,216 kg |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| doporučené rozšíření opravy | Vzduchový filtr |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,039 kg |
|---|---|
| typ karosérie | bez krytu |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| doporučené rozšíření opravy | Vzduchový filtr |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 27267 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Závit spojky | M6x1 |
| Materiál | PBT (Polybutylenterephthalat) |
| typ karosérie | s krytem |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 27267 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Závit spojky | M6x1 |
| typ karosérie | s krytem |
| Volitelné | Ano |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| typ karosérie | bez krytu |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost