ALFA ROMEO 156 (932_) 1.6 16V T.SPARK (932.A4, 932.A4100) - Měřič množství/hmotnosti vzduchu od 9/1997 do 9/2005, 1598 ccm, 88 kW, 120 hp, AR 32102, AR 32103, AR 32104, AR 67601, limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 14369 |
|---|---|
| Rok výroby od | 07/1998 |
| VET-číslo od | 0084341 |
| Napětí [V] | 12 V |
| typ karosérie | s krytem |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| barva krytu | černá |
| Provedení zásuvky | Male |
| doporučené rozšíření opravy | Vzduchový filtr |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 19 |
| pro OE číslo | 46559804 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Délka [mm] | 102 mm |
| druh provozu | elektrický |
| typ karosérie | bez krytu |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 15389 |
| Rok výroby od | 09/2000 |
| Konstrukční rok do | 12/2001 |
| Kód motoru | AR 32104<M1> |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| doporučené rozšíření opravy | Vzduchový filtr |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 19 |
|---|---|
| Rok výroby od | 07/1998 |
| Konstrukční rok do | 09/2000 |
| doporučené rozšíření opravy | Vzduchový filtr |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15388 |
|---|---|
| Omezení výrobce | Alfa Romeo |
| Omezení výrobce | Citroen |
| Omezení výrobce | Fiat |
| Omezení výrobce | Lancia |
| Omezení výrobce | Nissan |
| Omezení výrobce | Opel |
| Omezení výrobce | Peugeot |
| Omezení výrobce | Suzuki |
| Omezení výrobce | Volvo |
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Steckhülsengehäuse |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s řízením |
| barva kabelu | žlutá |
| od rozsahu teploty [°C] | -25 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | +140 °C |
| Příčný řez kabelu [mm2] | 0,75 mm2 |
| Materiál izolace vedení | Silikon |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14369 |
|---|---|
| Rok výroby od | 07/1998 |
| VET-číslo od | 0084341 |
| Napětí [V] | 12 V |
| typ karosérie | bez krytu |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| barva krytu | černá |
| Provedení zásuvky | Male |
| doporučené rozšíření opravy | Vzduchový filtr |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15388 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| typ karosérie | s krytem |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| barva krytu | černá |
| Provedení zásuvky | Male |
| doporučené rozšíření opravy | Vzduchový filtr |
Dostupnost
| druh provozu | elektrický |
|---|
Dostupnost
| druh provozu | elektrický |
|---|
Dostupnost
| druh provozu | elektrický |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15389 |
|---|---|
| Kód motoru | AR32103/AR32104 |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| typ karosérie | s krytem |
| Délka [mm] | 96 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 70 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 19 |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Materiál pláště | Plast |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 19 |
|---|---|
| Rok výroby od | 07/1998 |
| Konstrukční rok do | 09/2000 |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15389 |
|---|---|
| Kód motoru | AR32103/AR32104 |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| typ karosérie | s krytem |
| Délka [mm] | 96 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 70 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15389 |
|---|---|
| Kód motoru | AR32103/AR32104 |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| typ karosérie | s krytem |
| Délka [mm] | 96 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 70 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/1998 |
|---|---|
| Kód motoru | AR67601 |
| VET-číslo do | 0084340 |
| pro OE číslo | 60588419 |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Hmotnost [kg] | 0,32 kg |
| druh provozu | elektrický |
| typ karosérie | s krytem |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/1998 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 09/2000 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Hmotnost [kg] | 0,28 kg |
| druh provozu | elektrický |
| typ karosérie | s krytem |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2000 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2001 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Hmotnost [kg] | 0,25 kg |
| druh provozu | elektrický |
| typ karosérie | s krytem |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost