PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.4 16V - Spínač / relé od 6/2007 do 10/2013, 1397 ccm, 70 kW, 95 hp, 8FP (EP3C), 8FS (EP3), kombi
| TECDOC-číslo motoru | 45347 |
|---|---|
| Barva | šedá |
| druh provozu | mechanický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 45347 |
|---|---|
| Barva | šedá |
| druh provozu | mechanický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 45347 |
|---|---|
| Barva | šedá |
| druh provozu | mechanický |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 150 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | šedá |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 150 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | šedá |
Dostupnost
| montovaná strana | prostor pro nohy |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,017 kg |
| Délka kabelu [mm] | 150 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | šedá |
Dostupnost