SEAT TOLEDO II (1M2) 1.6 - Lambda sonda od 10/1998 do 7/2004, 1595 ccm, 74 kW, 100 hp, AEH, AKL, limuzína
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| barva krytu | zelená |
Dostupnost
| pro OE číslo | 046 905 379 |
|---|---|
| pro OE číslo | 13 62 1 711 371 |
| pro OE číslo | 1430.80 |
| pro OE číslo | 37880-P5T-G00 |
| pro OE číslo | 504366815 |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Vnější závit [mm] | M 12x1,5 mm |
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 078 919 501 B |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| vnitřní průměr [mm] | 8 mm |
| Vnější průměr [mm] | 25,5 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| průměr víka [mm] | 20 mm |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| Barva zásuvky | světle modrá |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 84.2060A2 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| pro OE číslo | 6Q1 721 503 M |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 046 905 379 |
|---|---|
| pro OE číslo | 13 62 1 711 371 |
| pro OE číslo | 1430.80 |
| pro OE číslo | 37880-P5T-G00 |
| pro OE číslo | 504366815 |
| Vnější závit [mm] | M 12x1,5 mm |
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 6K-X-448600 |
|---|---|
| pro OE číslo | 078 919 501 B |
| vnitřní průměr [mm] | 8 mm |
| Vnější průměr [mm] | 25,5 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| průměr víka [mm] | 20 mm |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| Barva zásuvky | světle modrá |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| pro OE číslo | 6Q1 721 503 C |
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Kód motoru | AKL |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| pro OE číslo | 6Q1 721 503 M |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 1M-Y-000 001 |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 1M-Y-000 001 |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| pro OE číslo | 6Q1721503C |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,028 kg |
|---|---|
| Velikost závitu | N/A |
| Rozměr klíče | N/A |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| barva krytu | zelená |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 12509 |
|---|---|
| pro OE číslo | 036906051D |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| tlak (Pa) od | 5000 Pascal |
| tlak (Pa) do | 130000 Pascal |
Dostupnost
| pro OE číslo | 046 905 379 |
|---|---|
| pro OE číslo | 13 62 1 711 371 |
| pro OE číslo | 1430.80 |
| pro OE číslo | 37880-P5T-G00 |
| pro OE číslo | 504366815 |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Vnější závit [mm] | M 12x1,5 mm |
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 078 919 501 B |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| vnitřní průměr [mm] | 8 mm |
| Vnější průměr [mm] | 25,5 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| průměr víka [mm] | 20 mm |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| Barva zásuvky | světle modrá |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 84.2060A2 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| pro OE číslo | 6Q1 721 503 M |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
Dostupnost