FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 Sport - Lambda sonda od 5/2014 do 4/2017, 998 ccm, 103 kW, 140 hp, YYJA, YYJB, Šikmá zadní část
| Napětí [V] | 5 V |
|---|---|
| Odpor [ohm] | 2080 Ohm |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| tlak (Pa) od | 11000 Pascal |
| tlak (Pa) do | 307000 Pascal |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
Dostupnost
| Kód motoru | YYJB |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tlak od [kPa] | 10 kPa |
| Tlak do [kPA] | 307,5 kPa |
| Rozsah měření od [V] | 0,250 V |
| Rozsah měření do [V] | 4,750 V |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levo/pravostranné řízení |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/2014 |
|---|---|
| od rozsahu teploty [°C] | -40 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 130 °C |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/2014 |
|---|---|
| Příprava paliva | přímé vstřikování |
| Doplňující výrobek/info 2 | Strana vysokého tlaku |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 31078 |
| tlak do | 3,075 bar |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Způsob montáže | sešroubovaný |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 12 35 029 |
|---|---|
| Délka [mm] | 59 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,027 kg |
| Průměr díry [mm] | 7,4 mm |
| Materiál | Plast |
| Počet koncovek | 4 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| pro OE číslo | 12 35 029 |
|---|---|
| Délka [mm] | 59 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,027 kg |
| Průměr díry [mm] | 7,4 mm |
| Materiál | Plast |
| Počet koncovek | 4 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31078 |
|---|---|
| Kód motoru | YYJA/YYJB |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tlak od [kPa] | 10 kPa |
| Tlak do [kPA] | 308 kPa |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31078 |
|---|---|
| Kód motoru | YYJA/YYJB |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tlak od [kPa] | 10 kPa |
| Tlak do [kPA] | 308 kPa |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31078 |
|---|---|
| Kód motoru | YYJA/YYJB |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tlak od [kPa] | 10 kPa |
| Tlak do [kPA] | 308 kPa |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Napětí [V] | 5 V |
| pro OE číslo | 01235084 |
| pro OE číslo | 1235084 |
| pro OE číslo | 22 36 500 02R |
| pro OE číslo | 55219298 |
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Odpor [ohm] | 2080 Ohm |
| pro číslo výrobku | 84.308A2 |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| tlak (Pa) od | 11000 Pascal |
| tlak (Pa) do | 307000 Pascal |
| Počet koncovek | 4 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovaným senzorem teploty vzduchu |
| Tvar zásuvky | oválný |
| verze | IAM |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
| napětí od [V] | 0,250 V |
| Napětí do [V] | 4,750 V |
| párová čísla výrobku | 405194 |
| párová čísla výrobku | 88.253 |
| párová čísla výrobku | 88.253A2 |
| od rozsahu teploty [°C] | -40 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 130 °C |
| Tlak od [kPa] | 11 kPa |
| Tlak od [kPa] | 27 kPa |
| Tlak do [kPA] | 307 kPa |
Dostupnost
| Délka [mm] | 37 mm |
|---|---|
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | šedá |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost