PORSCHE 911 (996) 3.6 GT3 - Lambda sonda od 3/1999 do 7/2002, 3600 ccm, 265 kW, 360 hp, M 96.76, kupé
| Konstrukční rok do | 08/2001 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,031 kg |
Dostupnost
| Typ snímače | senzor NTC |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 24 mm |
Dostupnost
| Typ snímače | senzor NTC |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 24 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 37880PDFE11 |
|---|---|
| pro OE číslo | 4660593 |
| pro OE číslo | 90541590 |
| pro OE číslo | 966 606 113 00 |
| Barva | černá |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 24 mm |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| pro OE číslo | 37880 PDF E11 |
|---|---|
| pro OE číslo | 4660593 |
| pro OE číslo | 90541590 |
| pro OE číslo | 966 606 113 00 |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Barva | černá |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 24 mm |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| pro OE číslo | 37880 PDF E11 |
|---|---|
| pro OE číslo | 4660593 |
| pro OE číslo | 90541590 |
| pro OE číslo | 966 606 113 00 |
| Barva | černá |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 24 mm |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2001 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 24 mm |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Číslo technické informace | Intake Temp Sensor |
Dostupnost
| pro OE číslo | 37880 PDF E11 |
|---|---|
| pro OE číslo | 4660593 |
| pro OE číslo | 90541590 |
| pro OE číslo | 966 606 113 00 |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Barva | černá |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 24 mm |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost