VW PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) 1.4 GTE Hybrid - Lambda sonda od 6/2015 do 3/2024, 1395 ccm, 160 kW, 218 hp, CUKC, DGEB, kombi
| Příprava paliva | přímé vstřikování |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | Strana vysokého tlaku |
Dostupnost
| Způsob montáže | sešroubovaný |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Způsob montáže | sešroubovaný |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 38604 |
|---|---|
| Rok výroby od | 04/2019 |
| Konstrukční rok do | 06/2020 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 38604 |
| Rok výroby od | 04/2019 |
| Konstrukční rok do | 03/2024 |
| Příprava paliva | přímé vstřikování |
| Doplňující výrobek/info 2 | Strana vysokého tlaku |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 38604 |
|---|---|
| tlak od | 0,27 bar |
| tlak do | 2,91 bar |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31438 |
|---|---|
| tlak od | 0,11 bar |
| tlak do | 3,07 bar |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 38604 |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 11 kPa |
| Tlak do [kPA] | 307 kPa |
Dostupnost
| Počet koncovek | 4 |
|---|---|
| Rozsah měření od [V] | 0,25 V |
| Rozsah měření do [V] | 4,75 V |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31438 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tlak od [kPa] | 20 kPa |
| Tlak do [kPA] | 300 kPa |
Dostupnost
| Typ snímače | senzor NTC |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovaným senzorem teploty vzduchu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Materiál pláště | GFK (plast zesílený skleněnými vlákny) |
| Materiál pláště | PBT (Polybutylenterephthalat) |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 38604 |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 11 kPa |
| Tlak do [kPA] | 307 kPa |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 38604 |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 11 kPa |
| Tlak do [kPA] | 307 kPa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4D0971993 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Doplňující výrobek/info 2 | se zástrčkou |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4D0971993 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se zástrčkou |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s plastovým soklem |
Dostupnost