MITSUBISHI ASX (GA_W_) 1.6 MIVEC (GA1W) - Lambda sonda od 5/2010, 1590 ccm, 85 kW, 116 hp, 4A92, SUV
| TECDOC-číslo motoru | 24789 |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 10 kPa |
| Tlak do [kPA] | 117 kPa |
Dostupnost
| Velikost závitu | 3/8x19 BSP |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24789 |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 10 kPa |
| Tlak do [kPA] | 117 kPa |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24789 |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 10 kPa |
| Tlak do [kPA] | 117 kPa |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
|---|---|
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
| Celková délka [mm] | 690 mm |
| Rozměr klíče | 17 |
| Délka kabelu [mm] | 580 mm |
| Typ snímače | senzor PTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Barva zásuvky | hnědá |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
|---|---|
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
| Celková délka [mm] | 525 mm |
| Rozměr klíče | 17 |
| Délka kabelu [mm] | 450 mm |
| Typ snímače | senzor PTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Barva zásuvky | hnědá |
Dostupnost
| Způsob montáže | sešroubovaný |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Počet koncovek | 4 |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovaným senzorem teploty vzduchu |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24789 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovaným senzorem teploty vzduchu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Počet koncovek | 4 |
|---|---|
| Rozsah měření od [V] | 0,4 V |
| Rozsah měření do [V] | 4,8 V |
Dostupnost
| pro OE číslo | 122 153 01 28 |
|---|---|
| pro OE číslo | 39220 35710 |
| pro OE číslo | 89422-87101 |
| pro OE číslo | MD177572 |
| pro OE číslo | MD182467 |
| Velikost závitu | 3/8"-19BSP |
| Rozměr klíče | 19 mm |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1865A201 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovaným senzorem teploty vzduchu |
Dostupnost