MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) G 350 CDI (463.346) - Lambda sonda od 7/2011 do 8/2015, 2987 ccm, 155 kW, 211 hp, OM 642.886, uzavřený terénní vůz
| TECDOC-číslo motoru | 28072 |
|---|---|
| montovaná strana | po filtr pevných částic/sazí |
| Napětí [V] | 5 V |
| Velikost závitu | M14 x 1.5 |
| druh provozu | elektrický |
| Délka kabelu [mm] | 475 mm |
| počet vodičů | 2 -žilový |
Dostupnost
| montovaná strana | po filtr pevných částic/sazí |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 475 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | před filtrem pevných částic |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 332 mm |
Dostupnost
| Číslo motoru do | 41 726007 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
| Rozměr klíče | 17 |
| Počet koncovek | 2 |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 1,5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 28072 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/2012 |
| Číslo podvozku (VIN) od | X188007 |
| Číslo podvozku (VIN) do | X204077 |
| montovaná strana | po filtr pevných částic/sazí |
| Délka kabelu [mm] | 450 mm |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2015 |
|---|---|
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 28072 |
|---|---|
| Vnější závit [mm] | M10 X 1 MM mm |
| Rozměr klíče | 24 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Doplňující výrobek/info 2 | se senzorem |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| montovaná strana | Palivové potrubí |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Tvar | rovný |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | Strana nízkého tlaku |
Dostupnost
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
|---|---|
| Velikost závitu | M14X1.5 |
| Délka kabelu [mm] | 235 mm |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | po katalyzátor |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 540 mm |
| Délka kabelu [mm] | 480 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Alternativní sada opravy | 0894776 |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 320 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | po katalyzátor |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 480 mm |
| Typ snímače | uzavřený konstrukční typ senzoru |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Alternativní sada opravy | 0894076 |
| verze | IAM |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| tlak (Pa) od | 10000 Pascal |
| tlak (Pa) do | 127000 Pascal |
| verze | OE |
Dostupnost
| montovaná strana | Palivové potrubí |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | Strana nízkého tlaku |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| tlak (Pa) od | 10000 Pascal |
| tlak (Pa) do | 127000 Pascal |
| verze | IAM |
Dostupnost