VW ARTEON (3H7, 3H8) 2.0 TDI 4motion - Lambda sonda od 3/2017 do 7/2020, 1968 ccm, 176 kW, 240 hp, CUAA, Šikmá zadní část
| Materiál | Silikon |
|---|---|
| Chemická vlastnost | olejuvzdorný |
| Délka [m] | 1 m |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ochrannou hadicí |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ochranou proti kunám |
| Doplňující výrobek/info 2 | s připojovacím vedením |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkami |
| Výfukový systém | pro vozidla s namontovaným filtrem sazí/pevných částic |
| Průměr koncovky tlak.potrubí [mm] | 5 mm |
| Průměr koncovky tlak.potrubí [mm] | 6,5 mm |
| od rozsahu teploty [°C] | -40 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | +350 °C |
| Rozsah upínání od [mm] | 10,0 mm |
| Rozsah upínání od [mm] | 11,0 mm |
| Rozsah upínání od [mm] | 11,5 mm |
| Rozsah upínání od [mm] | 12,5 mm |
| Rozsah upnutí do [mm] | 12,5 mm |
| Rozsah upnutí do [mm] | 13,5 mm |
| Rozsah upnutí do [mm] | 14,0 mm |
| Rozsah upnutí do [mm] | 15,0 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | po filtr pevných částic/sazí |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 760 mm |
| Typ snímače | senzor PTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | po filtr pevných částic/sazí |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 800 mm |
| Typ snímače | senzor PTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 630 mm |
| Typ snímače | senzor PTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 29843 |
|---|---|
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Rozměr klíče | 16 |
Dostupnost
| montovaná strana | před filtrem pevných částic |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Velikost závitu | M14x1.5 |
| Délka kabelu [mm] | 625 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 30 mm |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| montovaná strana | po filtr pevných částic/sazí |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Velikost závitu | M14x1.5 |
| Délka kabelu [mm] | 715 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 30 mm |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 12x1.5 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | hnědá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 29843 |
|---|---|
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Rozměr klíče | 16 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 29843 |
|---|---|
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Rozměr klíče | 16 |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Steckhülsengehäuse |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Šíře zásuvky [mm] | 1,5 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4D0971993 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Doplňující výrobek/info 2 | se zástrčkou |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| Tvar zásuvky | oválný |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| pro OE číslo | 03F 919 501 B |
|---|---|
| pro OE číslo | 03F919501B |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Hmotnost [kg] | 0,01685 kg |
| Barva | černá |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Označení barvy | zelená |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Steckhülsengehäuse |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Šíře zásuvky [mm] | 1,5 mm |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| montovaná strana | Rozděl.palivové potrubí |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | Strana vysokého tlaku |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Steckhülsengehäuse |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s plastovým soklem |
| Provedení zásuvky | Female |
| Šíře zásuvky [mm] | 2,8 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 29843 |
|---|---|
| Napětí [V] | 5 V |
| montovaná strana | po filtr pevných částic/sazí |
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
| druh provozu | elektrický |
| Délka kabelu [mm] | 796 mm |
| počet vodičů | 2 -žilový |
Dostupnost
| montovaná strana | před filtrem pevných částic |
|---|---|
| Velikost závitu | M14X1.5 |
| Rozměr klíče | 17 |
| Délka kabelu [mm] | 620 mm |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost