FORD MONDEO IV limuzína (BA7) 2.0 TDCi - Lambda sonda od 8/2008 do 12/2014, 1997 ccm, 100 kW, 136 hp, AZBC, UKBA, UKBB, limuzína
| Kód motoru | AZBC |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24653 |
|---|---|
| Množství | 1 |
| Hmotnost [kg] | 0,02205 kg |
Dostupnost
| Kód motoru | UKBB |
|---|---|
| montovaná strana | před filtrem pevných částic |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Délka kabelu [mm] | 835 mm |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | Filtr sazových částic |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 835 mm |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24653 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | zelená |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24653 |
|---|---|
| Množství | 1 |
| Hmotnost [kg] | 0,015 kg |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24653 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | 12 mm |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Počet koncovek | 3 |
| Rozsah měření od [V] | 0,96 V |
| Rozsah měření do [V] | 4,6 V |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 30 kPa |
| Tlak do [kPA] | 300 kPa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Emisní norma | Euro 4 (D4) |
| Velikost závitu | M 12 |
| Celková délka [mm] | 417 mm |
| Tvar | rovný |
| Rozměr klíče | 14 |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | Šestihran |
| Délka kabelu [mm] | 290 mm |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| tlak od | 0,3 bar |
|---|---|
| tlak do | 3 bar |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24653 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | zelená |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24653 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | zelená |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31051 |
|---|---|
| Množství | 1 |
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| Vnější závit [mm] | 12x1,25 mm |
| Rozměr klíče | 13 |
| Délka kabelu [mm] | 1000 mm |
| armatura [mm] | 50 mm |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24653 |
|---|---|
| Množství | 1 |
| Délka [mm] | 330 mm |
| Délka kabelu [mm] | 290 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31051 |
|---|---|
| Množství | 1 |
| Délka kabelu [mm] | 1055 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Typ snímače | senzor NTC |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
Dostupnost