FIAT PUNTO (188_) 1.8 130 HGT (188.738, .718) - Lambda sonda od 9/1999 do 3/2012, 1747 ccm, 96 kW, 130 hp, 183 A1.000, 188 A6.000, Šikmá zadní část
| Velikost závitu | M 12x1,5 |
|---|---|
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | zelená |
Dostupnost
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
|---|
Dostupnost
| Délka [mm] | 39 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M12 x 1,5 |
| Rozměr klíče | 21 |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Délka [mm] | 39 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M12 x 1,5 |
| Rozměr klíče | 21 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | šedá |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Velikost závitu | M12x1,5 |
|---|---|
| Označení barvy | černá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16408 |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/2000 |
| pro OE číslo | 46753479 |
| Velikost závitu | M 12x1,5 |
| Rozměr klíče | 21 |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 46753479 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Vnější závit [mm] | M 12x1,5 mm |
| Rozměr klíče | 21 |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2000 |
|---|---|
| Kód motoru | 188 A6.000 |
| pro OE číslo | 46753479 |
| Vnější závit [mm] | M 12x1,5 mm |
| Rozměr klíče | 21 |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| specifikace | 2x NTC |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,024 kg |
|---|---|
| Velikost závitu | M12 x 1.5 |
| Rozměr klíče | 21 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 10 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | šedá |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,040 kg |
|---|---|
| Velikost závitu | M12 x 1.5 |
| Rozměr klíče | 21 |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| armatura [mm] | 27 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| pro OE číslo | 46753479 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Vnější závit [mm] | M 12x1,5 mm |
| Rozměr klíče | 21 |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Velikost závitu | M12x1,25-6h |
| Utahovací moment [Nm] | 45 Nm |
| Způsob montáže | zasunutý |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet koncovek | 2 |
| armatura [mm] | 36 mm |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Pracovní teplota od [°C] | -40 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 850 °C |
| Provedení izolace vedení | se silikonovou izolací |
| Rozměr klíče 1 [mm] | 14 mm |
| Délka kabelu 1 [mm] | 955 mm |
Dostupnost