CITROËN C3 AIRCROSS II (2R_, 2C_) 1.2 PureTech 130 (2RHNYH) - Lambda sonda od 7/2017, 1199 ccm, 96 kW, 131 hp, HNS (EB2ADTS), HNY (EB2DTS), SUV
| Kód motoru | EB2DTS |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez tempomatu |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s tempomatem |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | Povrchová vrstva pedálu - pryžová |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 36115 |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 26 kPa |
| Tlak do [kPA] | 370 kPa |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 36115 |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 26 kPa |
| Tlak do [kPA] | 317 kPa |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 36115 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tlak od [kPa] | 19 kPa |
| Tlak do [kPA] | 294 kPa |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 36115 |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 26 kPa |
| Tlak do [kPA] | 370 kPa |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 36115 |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 26 kPa |
| Tlak do [kPA] | 317 kPa |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 36115 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tlak od [kPa] | 19 kPa |
| Tlak do [kPA] | 294 kPa |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 36115 |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 26 kPa |
| Tlak do [kPA] | 370 kPa |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 36115 |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 26 kPa |
| Tlak do [kPA] | 317 kPa |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 36115 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tlak od [kPa] | 19 kPa |
| Tlak do [kPA] | 294 kPa |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 32357 |
|---|---|
| pro OE číslo | 9802438180 |
| Vnější závit [mm] | M10 X 1 MM mm |
| Rozměr klíče | 27 |
Dostupnost
| Množství | 1 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tlak od [kPa] | 15 kPa |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 32357 |
|---|---|
| pro OE číslo | 96 753 204 80 |
| Hmotnost [kg] | 0,01 kg |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 9670361980 |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| druh provozu | elektricko-pneumatický |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| tlak (Pa) od | 14000 Pascal |
| tlak (Pa) do | 114900 Pascal |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovaným senzorem teploty vzduchu |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
| Tlak od [kPa] | 20 kPa |
Dostupnost
| Kód motoru | EB2DTS |
|---|---|
| Množství | 1 |
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | Sací potrubí |
| Barva | černá |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 36115 |
|---|---|
| Množství | 1 |
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | Sací potrubí |
| Barva | černá |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 32357 |
|---|---|
| pro OE číslo | 9802438180 |
| montovaná strana | Palivové potrubí |
| Vnější závit [mm] | M10 X 1 MM mm |
| Rozměr klíče | 27 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s tempomatem |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Materiál | hliník |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | Obložení hliníkového pedálu |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
Dostupnost