OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.8 LPG (M75) - Lambda sonda od 7/2009 do 4/2015, 1796 ccm, 103 kW, 140 hp, Z 18 XER, velkoprostorová limuzína
| Rok výroby od | 10/2011 |
|---|---|
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | *********72095157 |
|---|---|
| Délka [mm] | 57 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,010 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | *********72095157 |
|---|---|
| Délka [mm] | 57 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,020 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18730 |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18730 |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18730 |
|---|
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 7G066982 |
|---|---|
| Délka [mm] | 57 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,01 kg |
| Materiál | Plast |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2011 |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Klíčové písmeno | BT |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1238079 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 30 mm |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18730 |
|---|---|
| Délka [mm] | 39 mm |
| Velikost závitu | M12 x 1,5 |
| Rozměr klíče | 21 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Klíčové písmeno | BU |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Barva | černá |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
Dostupnost
| Typ snímače | senzor NTC |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | *********72095157 |
|---|---|
| Délka [mm] | 57 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,010 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2011 |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| pro OE číslo | 8 48 006 |
| Hmotnost [kg] | 0,634 kg |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou převodovkou |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | se senzorem |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| pro OE číslo | 55563375 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,017 kg |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 72095157 |
|---|---|
| Délka [mm] | 57 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18730 |
|---|---|
| pro OE číslo | 55563375 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| tlak (Pa) od | 7000 Pascal |
| tlak (Pa) do | 120000 Pascal |
Dostupnost