OPEL ASTRA G karoserie/kombi (F70) 1.7 CDTi (F70) - Lambda sonda od 7/2003 do 11/2004, 1686 ccm, 59 kW, 80 hp, Z 17 DTL, karoserie/kombi
| Hmotnost [kg] | 0,014 kg |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Alternativní sada opravy | 550141 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 0281002964 |
|---|---|
| Příprava paliva | Common Rail |
| tlak do | 1800 bar |
| Doplňující výrobek/info 2 | Strana vysokého tlaku |
Dostupnost
| od rozsahu teploty [°C] | -40 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty do [°C] | 130 °C |
Dostupnost
| Příprava paliva | Common Rail |
|---|---|
| Příprava paliva | přímé vstřikování |
| Doplňující výrobek/info 2 | Strana vysokého tlaku |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Barva | černá |
| Klíčové písmeno | BL |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | Palivové vedení (strana vysokého tlaku) |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Příprava paliva | Common Rail |
| tlak do | 1800 bar |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost