AUDI A4 B5 Avant (8D5) RS4 quattro - Lambda sonda od 5/2000 do 9/2001, 2671 ccm, 280 kW, 380 hp, ASJ, AZR, kombi
| Způsob montáže | sešroubovaný |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| tlak od | 0,253 bar |
|---|---|
| tlak do | 2,411 bar |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| Typ snímače | senzor NTC |
|---|---|
| Označení barvy | zelená |
Dostupnost
| pro OE číslo | 058 905 379 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,015 kg |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 038 906 051 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Počet koncovek | 4 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16417 |
|---|
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 8D-X-500000 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| barva krytu | modrá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16417 |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16417 |
|---|
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez tažného lanka |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez tažného lanka |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost