AUDI A5 Sportback (F5A, F5F) 35 TDI - Lambda sonda od 10/2019, 1968 ccm, 120 kW, 163 hp, DEZE, DTNA, Šikmá zadní část
| Velikost závitu | M18 x 1,5 |
|---|---|
| Rozměr klíče | 27 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 44649 |
|---|---|
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Rozměr klíče | 16 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 44649 |
|---|---|
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Rozměr klíče | 16 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 44649 |
|---|---|
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Rozměr klíče | 16 |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| Tvar zásuvky | oválný |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| pro OE číslo | 04L130764B |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Příprava paliva | Common Rail |
Dostupnost
| Napětí [V] | 5 V |
|---|---|
| montovaná strana | před turbodmychadlem |
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
| druh provozu | elektrický |
| Délka kabelu [mm] | 935 mm |
| počet vodičů | 2 -žilový |
Dostupnost
| pro OE číslo | 04L130764B |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Příprava paliva | Common Rail |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 44649 |
|---|---|
| pro OE číslo | 5Q0906207A |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| tlak (Pa) od | 3300 Pascal |
| tlak (Pa) do | 104300 Pascal |
Dostupnost
| pro OE číslo | 04L130764B |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Příprava paliva | Common Rail |
Dostupnost
| pro OE číslo | 05L 906 088 Q |
|---|---|
| montovaná strana | před turbodmychadlem |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Délka kabelu [mm] | 465 mm |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Typ snímače | uzavřený konstrukční typ senzoru |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | před filtrem pevných částic |
|---|---|
| Emisní norma | do Euro 5 |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Délka kabelu [mm] | 425 mm |
| Typ snímače | senzor PTC |
| Typ snímače | uzavřený konstrukční typ senzoru |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost