MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t valník/podvozek (B903) 316 CDI (903.611, 903.612, 903.613, 903.621, 903.622,... - Lambda sonda od 4/2000 do 5/2006, 2685 ccm, 115 kW, 156 hp, OM 612.981, OM 647.981, valník/podvozek
| Počet koncovek | 3 |
|---|---|
| Rozsah měření od [V] | 0,4 V |
| Rozsah měření do [V] | 4,65 V |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 15 kPa |
| Tlak do [kPA] | 260 kPa |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | P516380,R000001 |
|---|---|
| Typ snímače | senzor NTC |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 21142 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 21142 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Délka kabelu [mm] | 300 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17731 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,01 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Délka [mm] | 50 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
| Tlak [bar] | 1500 bar |
| Materiál | Plast |
| tlak do | 1500 bar |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17731 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | R337627 |
| montovaná strana | Sací potrubí |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 14 |
|---|---|
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Označení barvy | černá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17731 |
|---|---|
| Číslo motoru do | 40176145 |
| montovaná strana | Rozděl.palivové potrubí |
| Velikost závitu | M 12 |
| Příprava paliva | přímé vstřikování |
| Rozměr klíče | 27 |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Materiál pláště | GFK (plast zesílený skleněnými vlákny) |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17731 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17731 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Doplňující výrobek/info 2 | s elektronikou |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 17731 |
| Číslo motoru do | 60 001942 |
| Příprava paliva | přímé vstřikování |
| Příprava paliva | Common Rail |
| Doplňující výrobek/info 2 | Strana vysokého tlaku |
Dostupnost
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
|---|
Dostupnost
| Délka [mm] | 37 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost