VW POLO (6N2) 1.4 - Lambda sonda od 10/1999 do 9/2001, 1390 ccm, 40 kW, 54 hp, AKP, ANX, Šikmá zadní část
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14168 |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
|---|---|
| Barva | černá |
| Volitelné | Ano |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Způsob montáže | sešroubovaný |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Typ převodovky | 4-stupňová automatická převodovka |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14168 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 6N-YD000 001 |
| pro OE číslo | 06B 906 051 |
| druh provozu | pneumatický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15613 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tlak od [kPa] | 22 kPa |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14168 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tlak od [kPa] | 23 kPa |
Dostupnost
| Typ snímače | senzor NTC |
|---|---|
| Označení barvy | zelená |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Typ snímače | senzor NTC |
| Označení barvy | černá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 06B 906 051 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,025 kg |
| Počet koncovek | 4 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15613 |
|---|---|
| tlak od | 0,217 bar |
| tlak do | 1,116 bar |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15613 |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 17 kPa |
| Tlak do [kPA] | 117 kPa |
Dostupnost
| Počet koncovek | 4 |
|---|---|
| Rozsah měření od [V] | 0,4 V |
| Rozsah měření do [V] | 4,65 V |
Dostupnost
| Typ snímače | senzor NTC |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15613 |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 17 kPa |
| Tlak do [kPA] | 117 kPa |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15613 |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 17 kPa |
| Tlak do [kPA] | 117 kPa |
Dostupnost