MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t autobus (B904) 413 CDI (904.663, 904.662) - Lambda sonda od 4/2000 do 5/2006, 2148 ccm, 95 kW, 129 hp, OM 611.981, autobus
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
|---|
Dostupnost
| Délka [mm] | 37 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| tlak (Pa) od | 10000 Pascal |
| tlak (Pa) do | 261000 Pascal |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| Výkon [W] | 0,06 W |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,049 kg |
|---|---|
| Příprava paliva | přímé vstřikování |
Dostupnost
| pro OE číslo | 005 153 5828 |
|---|---|
| Velikost závitu | M18 x 1,5 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 000 542 2818 |
|---|
Dostupnost
| pro OE číslo | 005 153 7228 |
|---|
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,016 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Tlak od [kPa] | 10 kPa |
| Tlak do [kPA] | 265 kPa |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,016 kg |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Alternativní sada opravy | 550142 |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Tlak od [kPa] | 10 kPa |
| Tlak do [kPA] | 265 kPa |
Dostupnost
| Typ snímače | senzor NTC |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| pro OE číslo | 651 153 00 28 |
|---|---|
| pro OE číslo | 6511530028 |
| Délka [mm] | 52 mm |
| Barva | černá |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| pro OE číslo | 0009050700 |
|---|---|
| pro OE číslo | A 000 905 07 00 |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 23 mm |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost