FORD ESCORT V Kabriolet (ALL) 1.6 - Lambda sonda od 7/1990 do 8/1993, 1598 ccm, 77 kW, 105 hp, LJF, Kabriolet
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Velikost závitu | 3/8" x 18 NPTF |
| Rozměr klíče | 25 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 30 Nm |
| Počet koncovek | 2 |
| armatura [mm] | 26 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 6740335 |
|---|---|
| pro OE číslo | F2DF 12A697 AA |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Velikost závitu | 3/8 |
| Rozměr klíče | 25 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | kulatý |
| Barva zásuvky | bílá |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
|---|---|
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
| Celková délka [mm] | 760 mm |
| Rozměr klíče | 17 |
| Délka kabelu [mm] | 620 mm |
| Typ snímače | senzor PTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Barva zásuvky | oranžová |
Dostupnost