AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 3.0 - Lambda sonda od 8/2001 do 1/2005, 2976 ccm, 162 kW, 220 hp, ASN, limuzína
| Typ snímače | senzor NTC |
|---|---|
| Označení barvy | zelená |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15346 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2001 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15346 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2001 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15346 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2001 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2001 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez tažného lanka |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 036 906 051 C |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2004 |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2004 |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 39 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| barva krytu | zelená |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| pro OE číslo | 036906051C |
|---|---|
| Barva | černá |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 036906051C |
|---|---|
| Barva | černá |
| Volitelné | Ano |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Alternativní sada opravy | 550491 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 078 919 501 B |
|---|---|
| pro OE číslo | 078919501B |
| vnitřní průměr [mm] | 8 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| průměr víka [mm] | 20 mm |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| Barva zásuvky | světle modrá |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2001 |
|---|---|
| pro OE číslo | 058 905 379 |
| pro OE číslo | 058905379 |
| Průměr v mm | 12 mm |
| Barva | černá |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 44 mm |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2001 |
|---|---|
| pro OE číslo | 0280130085 |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Průměr v mm | 12 mm |
| Barva | černá |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 44 mm |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost