AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 3.0 - Lambda sonda od 8/2001 do 1/2005, 2976 ccm, 162 kW, 220 hp, ASN, limuzína
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| barva krytu | zelená |
Dostupnost
| pro OE číslo | 058 905 379 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Průměr v mm | 12 mm |
| Barva | černá |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 44 mm |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Průměr v mm | 12 mm |
| Barva | černá |
| pro číslo výrobku | 82.530A2 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 078 919 501 B |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| vnitřní průměr [mm] | 8 mm |
| Vnější průměr [mm] | 25,5 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| průměr víka [mm] | 20 mm |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| Barva zásuvky | světle modrá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 078 919 501 B |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 8 mm |
| Vnější průměr [mm] | 25,5 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| průměr víka [mm] | 20 mm |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| Barva zásuvky | světle modrá |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2001 |
|---|---|
| pro OE číslo | 058 905 379 |
| Průměr v mm | 12 mm |
| Barva | černá |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 44 mm |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2001 |
|---|---|
| pro OE číslo | 058 905 379 |
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
| Průměr v mm | 12 mm |
| Barva | černá |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 44 mm |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,028 kg |
|---|---|
| Velikost závitu | N/A |
| Rozměr klíče | N/A |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| barva krytu | zelená |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15346 |
|---|---|
| pro OE číslo | 036906051C |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| tlak (Pa) od | 18000 Pascal |
| tlak (Pa) do | 119000 Pascal |
Dostupnost
| Počet koncovek | 2 |
|---|---|
| armatura [mm] | 20 mm |
| Označení barvy | šedá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 058 905 379 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Průměr v mm | 12 mm |
| Barva | černá |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 44 mm |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Průměr v mm | 12 mm |
| Barva | černá |
| pro číslo výrobku | 82.530A2 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 078 919 501 B |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| vnitřní průměr [mm] | 8 mm |
| Vnější průměr [mm] | 25,5 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| průměr víka [mm] | 20 mm |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| Barva zásuvky | světle modrá |
Dostupnost
| vnitřní průměr [mm] | 8,5 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 25,5 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost