RENAULT AVANTIME (DE0_) 3.0 V6 (DE04, DE0T) - Lambda sonda od 9/2001 do 5/2003, 2946 ccm, 152 kW, 207 hp, L7X 720, L7X 721, L7X 722, velkoprostorová limuzína
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 20 kPa |
| Tlak do [kPA] | 100 kPa |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 12x1,5 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 457403 |
|---|---|
| pro OE číslo | 9639418980 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tlak od [kPa] | 20 kPa |
| Tlak do [kPA] | 117 kPa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 9639418980 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| tlak (Pa) od | 20000 Pascal |
| tlak (Pa) do | 117000 Pascal |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8200561449 |
|---|---|
| Velikost závitu | M 12x1,5 |
| Rozměr klíče | 21 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 2508500QAA |
|---|---|
| pro OE číslo | 82 00 719 629 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tlak od [kPa] | 20 kPa |
| Tlak do [kPA] | 100 kPa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8200719629 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tlak od [kPa] | 20 kPa |
| Tlak do [kPA] | 100 kPa |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Délka [mm] | 57,5 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,034 kg |
| Velikost závitu | M12×1,5 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| barva krytu | červená |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Vnější závit [mm] | M 12x1,5 mm |
| Rozměr klíče | 21 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 9639418980 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
| Tlak od [kPa] | 20 kPa |
| Tlak do [kPA] | 117 kPa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 9639418980 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 84.219A2 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| tlak (Pa) od | 20000 Pascal |
| tlak (Pa) do | 117000 Pascal |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| pro OE číslo | 82 00 719 629 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Tlak od [kPa] | 20 kPa |
| Tlak do [kPA] | 100 kPa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8200719629 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 84.221A2 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| tlak (Pa) od | 20000 Pascal |
| tlak (Pa) do | 990000 Pascal |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Vnější závit [mm] | M 12x1,5 mm |
|---|---|
| Rozměr klíče | 21 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| specifikace | 2x NTC |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 9639418980 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
| Tlak od [kPa] | 20 kPa |
| Tlak do [kPA] | 117 kPa |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 410590024 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| tlak (Pa) od | 20000 Pascal |
| tlak (Pa) do | 117000 Pascal |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| pro OE číslo | 82 00 719 629 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Tlak od [kPa] | 20 kPa |
| Tlak do [kPA] | 100 kPa |
Dostupnost