CITROËN JUMPER I Krabice (244) 2.2 HDi - Lambda sonda od 4/2002 do 6/2006, 2179 ccm, 74 kW, 101 hp, 4HY (DW12UTED), Krabice
| Příprava paliva | Common Rail |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | Strana vysokého tlaku |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24468 |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 17 kPa |
| Tlak do [kPA] | 105 kPa |
Dostupnost
| Délka [mm] | 76,5 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 65 mm |
| Výška [mm] | 30 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,0614 kg |
| Barva | černá |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Velikost závitu | 12 mm |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24468 |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 17 kPa |
| Tlak do [kPA] | 105 kPa |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24468 |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 17 kPa |
| Tlak do [kPA] | 105 kPa |
Dostupnost
| Příprava paliva | přímé vstřikování |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | Strana vysokého tlaku |
Dostupnost
| Délka [mm] | 39 mm |
|---|---|
| Rozměr klíče | 20 Diam, |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | modrá |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| tlak (Pa) od | 15000 Pascal |
| tlak (Pa) do | 100000 Pascal |
Dostupnost
| Barva | modrá |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| průměr víka [mm] | 20 mm |
| Výkon [W] | 0,06 W |
Dostupnost
| tlak (Pa) od | 17000 Pascal |
|---|---|
| tlak (Pa) do | 105000 Pascal |
Dostupnost
| pro OE číslo | 46531222 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24468 |
|---|---|
| tlak do | 2,86 bar |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 46531222 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost