HONDA JAZZ II (GD_, GE3, GE2) 1.2 i-DSI (GD5, GE2) - Lambda sonda od 3/2002 do 7/2008, 1243 ccm, 57 kW, 78 hp, L12A1, L12A4, Šikmá zadní část
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 13,3 kPa |
| Tlak do [kPA] | 160,4 kPa |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,008 kg |
|---|---|
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18261 |
|---|---|
| Délka [mm] | 56 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Rozměr klíče | 17 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18261 |
|---|---|
| Délka [mm] | 56 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Rozměr klíče | 17 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 34312 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tlak od [kPa] | 10 kPa |
| Tlak do [kPA] | 169 kPa |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 34312 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tlak od [kPa] | 10 kPa |
| Tlak do [kPA] | 117 kPa |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 34312 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tlak od [kPa] | 10 kPa |
| Tlak do [kPA] | 169 kPa |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 34312 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tlak od [kPa] | 10 kPa |
| Tlak do [kPA] | 117 kPa |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 34312 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tlak od [kPa] | 10 kPa |
| Tlak do [kPA] | 169 kPa |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 34312 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tlak od [kPa] | 10 kPa |
| Tlak do [kPA] | 117 kPa |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Napětí [V] | 5 V |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| tlak (Pa) od | 10000 Pascal |
| tlak (Pa) do | 169000 Pascal |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
Dostupnost
| Množství | 1 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tlak od [kPa] | 13 kPa |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18261 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18261 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,01 kg |
| Barva | černá |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Počet koncovek | 3 |
|---|---|
| Rozsah měření od [V] | 0,4 V |
| Rozsah měření do [V] | 4,65 V |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost