RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V Turbo (KG0S, KG1L, KG03) - Lambda sonda od 1/2003 do 8/2005, 1998 ccm, 120 kW, 163 hp, F4R 764, F4R 765, kombi
| Rok výroby od | 09/2003 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| pro číslo výrobce | 6PT 009 109-221 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 18281 |
| Rok výroby od | 09/2003 |
| Kód motoru | F4R 787 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2003 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2003 |
|---|---|
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez tempomatu |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2003 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 02/2005 |
| Průměr v mm | 12,6 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2003 |
|---|---|
| Průměr v mm | 12,6 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
Dostupnost
| Kód motoru | F9Q764 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tlak od [kPa] | 28 kPa |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18282 |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 12 kPa |
| Tlak do [kPA] | 255 kPa |
Dostupnost
| Kód motoru | F9Q764 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,02805 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| barva krytu | černá |
| Tlak od [kPa] | 28 kPa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 77 00 106 886 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tlak od [kPa] | 20 kPa |
| Tlak do [kPA] | 250 kPa |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2003 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tlak od [kPa] | 20 kPa |
| Tlak do [kPA] | 250 kPa |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | šedá |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 12x1,5 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2003 |
|---|---|
| pro OE číslo | 2236 585 70R |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18282 |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 12 kPa |
| Tlak do [kPA] | 255 kPa |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18282 |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 12 kPa |
| Tlak do [kPA] | 255 kPa |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez tažného lanka |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2003 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost